zde se nacházíte:
Úvod > Reference

Reference

Softwarová firma PEAR sro již více než 30 let vytváří a dodává rezervační, informační a ekonomické systémy pro ubytovací zařízení, cestovní kanceláře, dopravní společnosti, online objednávkové systémy pro prodej vstupenek , jízdenek, online objednávkové systémy pro prodej suvenýrů ( e-shop ) a další prodejní a objednávkové systémy. Dodávané systémy firmy PEAR jsou u našich klientů úspěšně implementovány, jsou provozem prověřené, odzkoušené a jsou rutinně využívané.

Armádní Servisní, p. o. (AS-PO) je příspěvkovou organizací resortu Ministerstva obrany ČR, jejímž hlavním úkolem je servisní podpora a zajištění kvalitního technického a provozního zázemí AČR. 

AS-PO zajišťuje ubytovací služby v 80 vojenských ubytovacích zařízeních po celé České republice s celkovou kapacitou 10 353 lůžek.

Je největším touroperátorem v ČR na destinaci Bulharsko a naše nabídka řeckých ostrovů patří také k nejširším na českém trhu. Do naší nabídky patří také Turecko, Španělsko, Egypt, Tunisko, Chorvatsko, Itálie – včetně leteckých zájezdů na italské ostrovy Sicílie, Sardinie a Ischia, nechybí ani země „srdce Evropy“ – Česko, Slovensko, Maďarsko a Rakousko.

 

www.alexandria.cz

Zámek Arcibiskupský zámek patří mezi nejvýznamnější kulturní památky na Moravě z období baroka. Po staletí je majetkem olomouckých biskupů a arcibiskupů, kterým sloužil jako reprezentativní sídlo a místo pro významná jednání i setkání.V roce 1998 byly zámek a zámecké zahrady slavnostně zapsány na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

 

https://www.zamek-kromeriz.cz/

Zámek Arcibiskupský zámek patří mezi nejvýznamnější kulturní památky na Moravě z období baroka. Po staletí je majetkem olomouckých biskupů a arcibiskupů, kterým sloužil jako reprezentativní sídlo a místo pro významná jednání i setkání.V roce 1998 byly zámek a zámecké zahrady slavnostně zapsány na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

 

https://www.zamek-kromeriz.cz/

Zájezdy do Itálie (italské ostrovy Ischia, Sicílie, Sardinie, italská pevnina), Chorvatska, Portugalska, Madeiry, Malty. 

Eurovíkendy v evropských metropolích, zimní sporty, cyklozájezdy, zájezdy připravené přímo na míru, Rakousko, ...


www.fede.cz

Poznávací zájezdy, exotika, plavby, dovolená u moře,

Chorvatsko, Maďarsko, Itálie, Polsko, Česká republika, Rakousko, Švýcarsko, Německo, Slovinsko, Rumunsko, Slovensko, ... .

 


https://www.ezotour.sk/

Brána Jihlavy je příspěvkovou organizací statutárního města Jihlavy s působností v oblasti kultury a cestovního ruchu. Jejím úkolem je podporovat rozvoj těchto oblastí a profilovat Jihlavu jako významnou destinaci.

Organizace spravuje městská zařízení a památky jako je Dům Gustava Mahlera, Brána Matky Boží, Jihlavské podzemí, Galerii Nonstrop v Malé Lazebnické a dům Masarykovo náměstí 21. 

Brána Jihlavy pořádá městské kulturní akce a společně s dalšími partnery spoluvytváří a propaguje turistickou nabídku města.

Cesty a pobyty do Francie, Itálie, Řecko, Chorvatsko, Japonska, Číny, USA, Brazílie, Argentiny, Bolívie, Peru, Mexika, Kanady, Aljašky, Indie, Nového Zélandu, Austrálie, Izraele, Jordánska, Spojených Arabských Emirátů, Srí Lanky, Malediv, Singapur, Malajsie, Indonésie, Královské Bruneje, Bulharska, Turecka, Španělska, Madeiry, Černé Hory, Maďarsko, Slovinsko, Arménie, Gruzie, Dubaje, Ománu, Vietnamu, Kambodže, Laosu, Myanmaru, Austrálie a Nového Zélandu, ... .

Černá Hora, Česká Republika (Český Krumlov, Praděd, Chodsko, Šumava, Karlovy Vary, Telč, Lednice, Valtice), Chorvatsko (Baška Voda, Makarska, Brist, Omiš, Crikvenice, Pagod, Čiovo, Podgora, Drveník, Poreč, Gradac, Tučepi, Krka, Vodice), Itálie (Lago di Garda), Maďarsko (Budapešť, Kehidakustány, Bük, Szeged), Německo (Drážďany), Polsko (Bukowina, Wroclaw, Krakow, Wieliczka), Rakousko (Otcovy Příkopy, Vídeň), Slovensko (Bešeňová, Štrbské Pleso, Janošíkovy Diery, Velký Meder, Oravský hrad, Zuberec), ...

Cestovní a dopravní kancelář, pobyty v Chorvatsku, Španělsku, Maďarsku, České republice.
Firma disponuje několika zájezdovými autobusy, mikrobusy, tranzity pro menší skupiny a několika osobními automobily.

 


www.dezka.cz

Pobyty v Rakousku po celý rok s vlastní dopravou, poznávací zájezdy do hor i do významných rakouských měst, zájezdy lyžařské i jedno a vícedenní adventy, Itálie, Maďarsko, Švýcarsko

 

 

https://www.rakousko-dovolena.cz

Zámek Loučeň je romantickou barokní památkou s původními interiéry. Obklopuje ho rozlehlý anglický park, který je obohacen o jeden celoevropský unikát - totiž soubor 12 labyrintů a bludišť. Zámek nabízí prohlídky zásadně s kostýmovanou postavou, speciální dětské či čokoládové prohlídky, ale i pikniky v zámeckém parku, soutěže a programy o zámeckých slavnostech.

https://www.zamekloucen.cz

 

 

Poznávací zájezdy: Evropa (Azorské ostrovy, Faerské ostrovy, Grónsko, Island, Madeira, Norsko), Asie ( Arménie, Gruzie, Jordánsko, Omán, Uzbekistán, Vietnam, Kambodža), Afrika (Zanzibar, Viktoriiny vodopády), Amerika (Kuba, Mexiko)

 

www.cksvet.sk

Aktivní pojetí dovolené, lyžování v Alpách (Rakousko, Francie, Itálie a Švýcarsko), rafting, vodácké aktivity, poznávací zájezdy a cesty, cyklistiku a sportovní programy v Česku.

Letní pobyty v Alpách, termálech au moře.

Pro firmy, školy i skupiny akce na klíč, se sportovními programy a hrami. 

Zájezdy zahraniční pobytové a poznávací, ubytování v Itálii na neomezený počet nocí, zájezdy školní, podnikové, sportovní, hudební, víkendové pobyty, prodloužené víkendy,

zájezdy na divadelní, muzikálová a koncertní představení.

 

http://www.ckevasulcova.cz

Pobyty v oblasti severní Itálie, ubytování v destinacích na pobřeží: Grado, Lignano, Bibione, Caorle, Porto Santa Margherita, Duna Verde, Eraclea Mare, Lido di Jesolo, Cavallino a  Rosolina Mare, ubytování na riviéře Rimini (Riccione a Catollica), v oblasti Abruzzo, v letovisku Alba Adriatica. Celoročně ubytování v italských Alpách ve středisku Livigno,  Alta Badia, Arraba/Marmolada, Canazei, Val Gardena.

www.italyHoliday.cz

Široká nabídka zájezdů všech typů do všech destinací světa: Nový Zéland, Kanada, Ekvádor, USA, Kostarika, Srí Lanka, Maledivy, Norsko, ..

Cyklistické, exotické, poznávací, ..

 

www.cknova.cz

Specialista pro svatby v zahraničí a svatební cesty. 

Svatební destinace: Zanzibar, Mauricius, Maledivy, Seychely, Řecko, Itálie, Chorvatsko, Emiráty, Omán,  ...

 

 

https://www.yachtwedding.cz

Je největším touroperátorem v ČR na destinaci Bulharsko a naše nabídka řeckých ostrovů patří také k nejširším na českém trhu. Do naší nabídky patří také Turecko, Španělsko, Egypt, Tunisko, Chorvatsko, Itálie – včetně leteckých zájezdů na italské ostrovy Sicílie, Sardinie a Ischia, nechybí ani země „srdce Evropy“ – Česko, Slovensko, Maďarsko a Rakousko.

 

 www.alexandria.cz 

Pobyty v Itálii: Abruzzo, Apulie, Basilicata, Dolomity, Elba, Emilia Romagna, Gargano, Kalábrie, Kampánie, Lago di Como, Lago di Garda, Lago di Ledro, Lago Maggiore, Lazio, Ligurská Riviéra, Marche, Sardínie, Severní Jadran, Sicílie, Toskánsko - moře, Toskánsko - vnitrozemí, Tranzitní ubytování, Umbria

 

https://www.ludor.cz/

Zájezdy do českých, moravských a slovenských lázní,

pobyty v Praze, ubytování, programy, prohlídky, koncerty, tradiční hospůdky, transfery, výlety a exkurze, konferenční služby, kulturní programy, cateringové služby, gala večeře v historických sálech, ...

 

http://www.czech-holidays-prague.com/

Prodej zájezdů do Itálie - Caorle, Chorvatska - Bašky Vody.

Autobusová doprava do Chorvatska.

 

 

http://www.votrok.cz

Cestovní kancelář je specialistou na lázeňské a wellness pobyty v České republice a Střední Evropě.CK Spa & Wellness Travel nabízí klientům komfort komplexních služeb včetně cestovního pojištění a garance realizace zakoupených cestovních služeb dle platné legislativy.V nabídce naleznete unikátní pobytové balíčky a tématické zájezdy, které vytváří na základě wellness trendů i přání klientů.

www.spa-wellness-travel.com/cz/

Pobyty v oblasti Zadarské riviéry, přímořská letoviska Biograd na Moru a Pakoštane.

Zájezdy pro jednotlivce, rodiny, lázeňské pobyty pro seniory, organizované skupiny dospělých i dětí.

 

http://www.ck-wes.cz

Pobytové a poznávací zájezdy do celého světa, nabídka slovenských CK, nabídka rakouských CK, okružní plavby. 

  

 

http://www.globaltour.sk/

Vnitrostátní a mezinárodní zájezdová autobusová doprava, autobusy s kapacitou 45-57 míst.

 

 

http://www.doprava-jancik.cz

Nábytek, dekorace,

akční výrobky, bytové doplňky, dětské pokoje, obývací sestavy, postele, sedací soupravy, skříně, stoly židle, dárkové tašky, drobný nábytek, figurky, kasičky, krabičky, lucerny, svíčky, mašle, obaly, květináče, obrazy, hodiny, umělé květiny a stromy, vázy, zahrada,... 

http://www.itcshop.cz

Management cestovního ruchu a hotelnictví - uplatnění v cestovním ruchu: v kongresovém, v outgoingovém, v odborné, organizační a obchodně-podnikatelské činnosti, jako pracovníci středního managementu, ve veřejné správě, v poradenských firmách se zaměřením na management podniků, jako delegáti cestovních kanceláří v zahraničí nebo samostatní podnikatelé v oblasti poskytování ubytovacích a rekreačních služeb.

Novinky

22.09.2023

Nové šablony pro tisk kartiček na pojištění

Více
14.09.2023

Nové šablony pro tisk nabídek na svatby, svatební cesty

Více
11.09.2023

Nové reporty na identifikaci doobjednávek

Více