zde se nacházíte:
Úvod > Služby

Služby

Společnost PEAR poskytuje svým klientům řadu služeb, které souvisí s dodávkou programového vybavení.

Analýza a vývoj

Vývoj nového SW (ať už se realizuje na základě požadavků zákazníků nebo na základě iniciativy firmy PEAR) je důležitou a svým rozsahem významnou činností našich programátorů a analytiků.

Více informací

Školení

Provádíme školení a konzultace pro vybrané pověřené pracovníky CK a manažery a pro každého jednotlivého pracovníka - uživatele dodaného rezervačního systému či jiného programového vybavení od naší společnosti.

Více informací

Datová příprava

Cestovní kanceláře i ostatní uživatelé softwarových řešení firmy PEAR si mohou objednat i takové služby, které obvykle doposud vykonávala pouze specializovaná pracoviště (data entry oddělení) v cestovních kancelářích.

Více informací

Implementace

Nezbytně důležitá součást a jeden z dalších kroků při realizaci dodávky jak Rezervačních systémů, tak i dalšího programového vybavení, kdy odborný pracovník dodavatele ihned po instalaci programového vybavení systém se zákazníkem konfiguruje.

Více informací

Export/import dat

Systém umožňuje automatické poskytování standardních xml dat provizním prodejcům. XML data jsou typu TABLOWORKER. Jedná se o cloudové řešení na straně firmy PEAR, kde na internetovém serveru firmy PEAR jsou nainstalovány.

Více informací

Servisní podpora

Společnost PEAR poskytuje svým klientům záruční i pozáruční servis, jehož součástí je garance dostupnosti, rychlosti odezvy, hot-line, on-line servisní zákroky a pomoc v případě potřeby, upgrade apod.

Více informací